| citron a întrebat:

Ok, pentru unii poate suna stupid, dar avand in vedere ca nu prea am tangente cu hi5-ul, vreau sa va intreb cum pot lasa o poza sau un clip ca si comment(pe hi5)! multumesc!

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Http://www.glitter-graphics.com/

alegi fotografia sau clipul dorit, copiezi codul ala mare de sub poza si il lipesti in casuta de commenturi de la hi5 apoi dai ok :)

4 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Http://comentariihi5.com/...alegi ce poza vrei, copii codul si dai paste in pagina dorita.by :*