| Alfonso a întrebat:

Ok that's bullsh*t! Stiu ca zilele astea TPU o sa fie bombardat cu intrebarile astea,dar! Ce cadou sa ii iau iubitei mele de Ziua indragostitilor! Stiu ca ar trebui sa fiu original, dar mi-am epuizat toate ideiile cu cadourile de aniversari, si eu nu am mai sarbatorit ziua indragostitilor pana acum!big grinDeci ce cadou sa ii iau? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ValentinnaV a răspuns:

Pai poti cumpara doua bratari sau doua coliere la fel si sa aveti pe ele initialele voastre. poti sa iei pozele cu voi si sa faci un fel de minitablou cu toate. poti sa ii iei o pernuta mare in forma de inima multe au tone de mesaje scrise pe ele. daca ii plac dulciurile poti sa ii cumperi un tort in forma de inima si bomboane in forma de inima. poti sa ii cumperi un parfum daca stii ce ii place..doua tricouri la fel personalizate sunt destule peste tot. flori clar florile nu trebuie sa lipseasca. poate sa fie si ceva micut nu cine stie ce, ea oricum te vrea pe tine nu cadourile dar astea sunt niste lucruri daca tii neaparat sa ii cumperi ceva.Dar un buchet de flori si o plimbare prin parc seara si sa dati drumul la niste lampioane spre cer si sa va pune-ti o dorinta cred ca e de ajuns ..Nu stiu..am multe idei dar tu stii cel mai bine ce i-ar placea happy

| Alfonso explică (pentru ValentinnaV):

Multumesc mult! Clar florile si dulciurile!big grin

3 răspunsuri:
| ValentinnaV a răspuns:

Poti sa ii faci cadou un colier in care sa fie o poza cu voi doi,o fotografie speciala pentru voi doi in forma de inima, acum depinde si de varsta ei dar poti sa ii iei si un urs mare de plus si flori, poti sa o duci la o cina romantica sau sa ii pregatesti tu ceva, un inel pare putin cam prea mult dar nici asta nu e o idee rea.

Am multe idei dar acum depinde de ce vrei tu, daca ti se par ok ideile iti mai zic cateva. Sper sa ii gasesti un cadou dragut :3

| Alfonso explică (pentru ValentinnaV):

Imi plac...ma gandes la ursulet! Mai da idei, sa am de unde alege big grin!