| TedMosby a întrebat:

Okay,deci am si eu o intrebarebig grinaca imi fac un blog gratuit pe wordpress,dar dupa un timp ma gandesc sa imi cumpar un domeniu,se poate muta intreaga activitate de pe blog-ul creat gratuit,pe cel nou? Adica articole,comentarii, tot.

3 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Da, se poate.

| CataC a răspuns:

Salut
Sigur ca se poate muta, dureaza 10 minute. Ai optiune de import/export.
Se muta doar continutul, nu si designul.
Bafta

| Brotacelul a răspuns:

Nu stiu daca se poate pe wordpress, dar pe www.ucoz.ro unde am eu blogul stiu ca e posibil.
Chiar iti recomanda ucoz-ul... e mai usor de folosit decat wordpress-ul (cel putin asta e parerea mea)