| Morincet a întrebat:

Orice sfaturi sau indicatii legate de academia de politie? Cu cat mai multe cu atat mai bine

Răspuns Câştigător
| Morincet explică (pentru AdmitereAcademiaDePolitie):

,,Cateva articole care va vor ajuta contra unei sume bineinteles"happy

| AdmitereAcademiaDePolitie a răspuns (pentru Morincet):

Articolele sunt publice. pot fi citite de oricine. Exista si module de pregatire cu plata pe site, insa articolele pe care vi le-am oferit sunt gratis. Mult succes!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

: ))

Uite aici " sfaturi & indicații "

https://youtu.be/W8cmSallnvc

| Morincet explică (pentru anonim_4396):

Tie trebuia sa ti dau fundalaughing. Stai calm nici mie nu-mi place imaginea politiei din Romania.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Morincet):

Bună.

Eu stau, liniștită : )!
Cu ' Like -ul ' vreau să spun că e de luat în considerare răspunsul tău! : )

Sper ca măcar TU, să schimbi puțin imaginea Poliției române, și să fi și puțin mai... inteligent ( decât unii colegi de breaslă ).

Uite-aici:

https://youtu.be/Vso9q0mHDCA

| diabetzaharat a răspuns:

Primul contract o sa dureze 12 ani daca te faci ofiter iti vinzi viata si libertatea