| Chocolate a întrebat:

Păi treaba sta cam asabig grin
cunosc un baiat de cand am 7 ani, niciodata nu l-am suportat, mereu ma enerva...si lui i-a placut mai demult de mine, nu mi-a zis...se vedea de la o postalaughing, dar eram mai mici si numi prea pasa, nu eram asa inainte... o vreme nu neam mai inalnit nu am mai vorbit, famiilile noastre erau prieteni buni, si ma inteleg super cu sora lui:X, iar acum...m-am indragostit de elangry...si inainte nul suportamcrying, ingrozitor, si acu nu ma mai prea baga in seama, numa imi pune piedica, imi fluiera in urechi, face glume, rade cu mine, imi mai face":*:*" dar presupun ca in gluma...cum sa-l fac sa se indragosteasca iar de mine? sau macar sa ne intelegem bine:X, cum sa ma comport... ajutor pls:X:X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Ralux a răspuns:

Draga cretz0liina, in aceste momente daca afla ca il placi poate fi in culmea fericirii sau...nu
sa iti explic: este o vorbabig grin de la ura pana la dragoste nu mai este decat un pas (da, nu il urai, dar asa e vorbabig grin) si tu ai ajuns la pasul acela. El s-a saturat sa te astepte atat. El se comporta asa atunci pentru ca asa se comporta baietii specific varstei mici, vor sa atraga atentia, si ma rog erati mai mici.Acum este mai matur si poate asta ti-a atras atentia:ca e dragut, s-a maturizat si este destul de comic.
Poti sa il inviti la un suc, sa stati de vorba.Nu va refuza.Iesiti mai des, vezi ce comportament are si daca crezi ca si el te place sau nu stii sigur... pur si simplu spune-i dupa cateva iesiri.Vei vedea atunci ce se va intampla, daca te place, perfect, problema rezolvata! Daca nu, mai cauta, dar tot ti-a ramas un prietenbig grin!

Astept sa ne povestesti ce s-a intamplat!
xoxo

Succes!kiss

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pfff...sucite mai suntem, stiusigh
Si tu inainte de ce nu il placeai si ai lasat baiatu` sa umble dupa tine atata timp pana te`ai indragostit tu de el? Saracu...7ani?laughingProbabil s`a saturat si el
oh go on
Vezi si tu... vb k el...
Ai grija de tine!happy

| Ralux a răspuns:

A, am uitat sa adaug ceva...

P. S.: poti folosi in avantajul tau faptul ca familiile voastre sunt apropiatehappy.

| kitty_8919 a răspuns:

Ar fi bine sa ii spui ac si tit iti place de el si poate o sa fiti impreuna

| mesuoana14 a răspuns:

Fata noi nu avem cum sa te ajutam...totul o sa vina de la sine... o sa vezi... pupici:*:*:*