| iulian6861 a întrebat:

(Pamblica imediat)Va place sa primiti pamblica atunci uite o cine imi da sa fiu prieten cu el primeste pamblica

Răspuns Câştigător
| SsAa a răspuns:

Buna eu ti-am dat...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te-am adaugat la prieteni, dar tu mai ai de invatat pe TPU.
Nu se numeste pamblica, ci funda.
Citeste TOT de mai jos:
Dintre toate raspunsurile oferite pentru o intrebare, castigator este acel raspuns care se dovedeste a fi cel mai inteligent si cel mai de folos pentru persoana care a pus intrebarea respectiva, fie prin desemnare de catre aceasta persoana, fie prin desemnare in mod automat, in functie de numarul de voturi "folositor" si "inteligent" primite de la membrii comunitatii.
Procedura este urmatoarea: Dupa trei zile de la postarea unei intrebari pe TPU.ro, daca aceasta primeste cel putin doua raspunsuri, utilizatorul care a pus respectiva intrebare primeste o notificare prin e-mail, in care este invitat sa desemneze raspunsul pe care il considera cel mai bun. Utilizatorul are la dispozitie doua zile pentru a alege raspunsul castigator. Daca utilizatorul nu alege un raspuns castigator in termen de doua zile, desemnarea raspunsului castigator se realizeaza in mod automat. Astfel, raspunsul care a fost votat de cele mai multe ori ca "folositor" si "inteligent" va fi desemnat ca fiind castigator. In conditiile in care mai multe raspunsuri au fost votate de acelasi numar de ori ca "folositor" si "inteligent", primul postat dintre acestea este ales "castigator".

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente