| DianaDia2000 a întrebat:

Pana acum, iubitul meu nu lăsa sa treacă nici o zi fără sa ne vedem, chiar dacă avea treaba sau era undeva, pleca de acolo și își făcea timp măcar 20-30 min sa stea cu mine. Acum îmi spune ca nu are timp ca se duce in oras cu băieții sau la fotbal și nu mai face deloc ca înainte, acum ne vedem doar dacă are el timp liber … Este normal având in vedere ca atunci eram "la început" iar acum a mai trecut timpul și s-a acomodat cu mine? Ce înseamnă asta? Nu ma mai iubește?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu te-a iubit nici până acum. Acum și-a dat seama.

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Salut! big grin Te iubește happy, dar are nevoie și de libertate, înțelegi? big grin Sau poate că i se par mai interesante acele, activități, decât tine, dar asta nu te desconsideră happy, el tot te place, dar nu știe să o arate. Este specific comportamentului lui și a multora. big grin No, sper că te-am ajutat. Funda? big grin

| Design2021 a răspuns:

Noi nu avem de unde sa stim cum decurge relatia voastra, si nici sa ne dam cu parerea daca te mai iubeste sau nu. Cel mai bine porti o discutie cu el, si il intrebi pe el aceste lucruri.

Fiecare persoana este diferita, nu putem generaliza.
Este trist ca avem multe site-uri de socializare, dar noi nu stim sa socializam in viata reala.