| AprilSundayMorning a întrebat:

Pana la urma ce inseamna expresia lol?

Răspuns Câştigător
| Teooo a răspuns:

Laughing out loud

14 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

La o laba laughing

| Ana a răspuns:

Atunci cand esti foarte surprins d ceva

| alexxa a răspuns:

Lol=lought out lought....se foloseste atunci cand ceva este extrem de amuzant:d

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Pe scurt: expresia lol se foloseste atunci cand razi.Ai inteles?batting eyelashes laughing

| AprilSundayMorning explică:

Ceva foarte tare.

| Skadred a răspuns:

Atunci cand ceva este mult prea neobisnuit, ciudath, sau atunci cand este atath de amuzanth ca te caki pe tine de raswinking

| sh0by a răspuns:

Lol="Laughing out Loud" un fel de ai d capu meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol inseamna ligicbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nici eu nu prea stiu ce inseamna pentru ca majoritaea colegilor mei o folosesc ca si "logic" dar nu cred ca e corect...confused

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nici eu nu prea stiu ce inseamna dar colegii mei tampiti happy o folosesc ca pe logic ceea ce nu e prea corect.ma rog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of. god.
insemna
laughing out loud adica
a rade cu voce tare.

| Tzutzy_4319 a răspuns:

Daa m-am prins big grin

| jeo4 a răspuns:

Usor!
cand se intampla(desfasoara )sau s-a intamplat foarte amuzant de nu mai poti