| Comeandtellmesomething a întrebat:

Parerea voastra despre prieteni, care e?

3 răspunsuri:
| ραтяίcία a răspuns:

Consider ca uneori toti avem nevoie de un sfat, sau pur si simplu sa ne asculte cineva...
nu cred in prietenie adevarata.straight faceconsider ca oricine te va lasa balta la un moment datstraight faceva obosi sau se va plictisi sa lupte cu uh.straight faceeu m-am obisnuit sa nu vb cu nimeni despre chestiile may importante, despre chestii sentimentale.straight face...de fiecare data cand am zis cuiva cate o ideea sau o intamplare care trebuia sa ramana intre noi 2 au aflat'o si ceilalti si m-am simtit proststraight face

cand vreau sa vb cu cineva si nu o pot face cu mami, imi iau un caiet si scriu tot ce'mi trece prin kphee heeasta ma linistestetongue.macar stiu ca nu va may afla nimeni.straight face

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Uuu, e 10 si 4 minute, eu ma plictisesc, deci trebuie' sa raspund.
Prietenii... mda. Acei prieteni de treaba sunt greu de gasit. Asta e si motivul pentru care eu nu am un/o "bff" -_-. Pentru mine, prietenii sunt doar niste bestii ( Da, asta sunt. ). Am in scoala, mai multe specimene care isi fac "bff-uri", dureaza cat dureaza, apoi totu' face BUF! De ce? Pentru ca asa-s "prietenii".
Traiasca prietenii! ( Mai bine ar fi daca ar murii -_-. )
A, da, si, daca ti-am dar un raspuns de cacao, scuze, da ti-am zis cat e ceasul', si mai repet si lectia la biologie in acelasi timp -_-.

| Gabitech a răspuns:

Daca vreau un prieten, mi-l cumpar... fiecare om are pretul lui (nu vorbim neaparat de valoare ca bani)