| morfeo a întrebat:

Pareri despre New Era?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Basm urban.

| BlackLight1987 a răspuns:

Cred desi nu neaparat imi doresc asta: O era a spiritualității, a toleranței, dizolvarea guvernelor și introducerea unei noi ordini mondiale, axarea pe ecologie, dezvoltarea A.I. etc

| morfeo explică (pentru BlackLight1987):

Ma refeream la brandul New Era. Adevarul e a nici eu nu am specificatlaughing

| PinteaEugen a răspuns:

Nu este New Era este New Age... mie mi se pare o spiritualitate falimentara. Eu zic ca mai bine te interesezi in Wicca daca iti place natura si chestiile legate de ea.