| losseru a întrebat:

Pareri Sony xperia z1?

5 răspunsuri:
| Celcareajuta a răspuns:

Am eu de azi un xPeria z1 compact happy e robust, arata bine. Am auzit ca face poze frumoase, camera fiind una de 20, 7 megapixeli. Si cica e si rezistent la apa...dar nu l-as baga. Ideea e ca daca te intereseaza, vreau sa il dau...e absolut nou. O sa il pun sapt. viit. pe okazii, dar am zis sa ofer prioritate unui membru TPU happy

| losseru explică (pentru Celcareajuta):

Ce te face sa-l vinzi?

| Celcareajuta a răspuns (pentru losseru):

L-am primit la un abonament pe doi ani. Nu am ce face cu el! Din motive subiective nu imi place Android si prefer sa raman pe iOS.

| losseru explică (pentru Celcareajuta):

E desfacuta cutia?

| Celcareajuta a răspuns (pentru losseru):

E desfacuta cutia ca sa il vad cand l-am ridicat din magazin. Inca are foliile originale pe el. Mereu desfac cutiile in magazin cand imi cumpar ceva nou, ca sa nu fie spart deoarece apoi nu ti-l mai repara nicio garantie.