| NYØ2002 a întrebat:

Parintii astia nu sunt cam ciudati? Cica vreau gagica la 17 ani? Cica la maicamea ca pe la 20 si ceva de ani incolo.Eu cred ca spun asa ca si ei au avut aceeasi soarta, adica taica-miu pentru maica-mea?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Așteaptă să faci 18 și atunci mama ta va trebui să te lase în pace.

16 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Normal, maica-ta are dreptate. Pune acolo mana pe carte si lasa prostiile.

| NYØ2002 explică (pentru Plato):

Nu am treaba cu cartea.Pt mine e important sa nu raman corigent ca ori cu bac ori fara tot intru in armata.Si tu sigur ai avut o iubita pana acum

| Plato a răspuns (pentru NYØ2002):

Da, dar eu am 27. Tu trebuie sa-ti faci o cariera, indiferent care va fi aia. Chiar nu isi au rostul niste relatii de 2-3 luni care nu duc nicaieri.

| NYØ2002 explică (pentru Plato):

Eu daca le spun la altii ca nu am avut nicio relatie pana acum toti o sa inceapa sa rada de mine.Ei rad si ca sunt virgin si pnm.
Mie mi se pare normal sa am mai multe, ca daca stau cu una 2 ani ma plictisesc de ea, si nu o sa stiu cum sunt celelalte, intelegi ce spun?

| Plato a răspuns (pentru NYØ2002):

Deja o dam in altele, si observ ca esti ingrijorator de superficial.
In primul rand, era anormal daca nu erai virgin la varsta asta. Sexul nu e o distractie, e ceva solemn, care in lipsa iubirii inseamna depravare si mizerie.

"ma plictisesc de ea" - prietene, pentru replica asta nu meriti nici sare in ochi de la vreo fata/femeie. E jucarie sa te plictisesti de ea?
Vrei o relatie pentru ce? Sa duca unde? O relatie trebuie sa duca la o familie.
Nu trebuie sa stii neaparat cum sunt celelalte, ca nu sunt arome de chips, sa le incerci pe toate.

Esti extrem de superficial si, crede-ma, in clipa asta efectiv nu meriti o relatie, pentru ca ti-ai bate doar joc. O relatie inseamna sacrificii, devotament, responsabilitate, sentimente, NU e doar ca sa nu mai rada colegii, NU e de ochii lumii si NU e o distractie.
Nu o sa ajungi nicaieri daca vei continua sa gandesti asa.

| darrio2007 a răspuns (pentru NYØ2002):

Si fara bac ce rahat faci in armata? Maturi aleile din unitate?

| NYØ2002 explică (pentru darrio2007):

Si ce? Macar am salar de 2000, 3000 lei

| darrio2007 a răspuns (pentru NYØ2002):

Ai pe drk! Te imbeti cu apa rece, baiete! Salariul de care spui este brut. In mana iei mult mai putin.

| NYØ2002 explică (pentru darrio2007):

Pai la inceput dar primesc chirie si hrana gratis

| darrio2007 a răspuns (pentru NYØ2002):

Sa vezi cat ai sa muncesti pentru chiria si hrana gratis.

| NYØ2002 explică (pentru darrio2007):

8 ore si solda e de 1000 lei

| darrio2007 a răspuns (pentru NYØ2002):

Hai ca esti amuzant!

| NYØ2002 explică (pentru darrio2007):

Maicamea lucreaza in confectii si sta mai mult de 8 ore

| darrio2007 a răspuns (pentru NYØ2002):

Are chirie si hrana gratis?

| NYØ2002 explică (pentru darrio2007):

Da

| darrio2007 a răspuns (pentru NYØ2002):

Daca avea chirie inseamna ca lucreaza in deplasare. Ori esti naiv ori esti tot naiv.