| Nedelcu_Maria_2000 a întrebat:

Părinții m-au pedepsit pentru o luna deoarece am venit tarziu acasa.Acestia mi-au confiscat telefonul pentru o luna(Menționez ca am iPhone 6S). Mama si-a stricat IPhone-ul 5S si am următoarele variante:
-sa iau 5S acum si sa nu mai primesc 6S niciodata.
-sau sa astept o luna si sa primesc 6S.
Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce pedeapsa stupida. laughing Asteapta dupa 6s.

| GdX a răspuns:

laughing))) Saracuta de tine. Ce parinti cumpara copiilor 6S? Si ce oameni folosesc iPhone? Doh... Asteapta o luna ca e mult mai bine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce rahat de pedeapsa e aia in care iti poti lua alt telefon?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti aifon 7 draga

| anonim000x a răspuns:

Mai bine astepti.Altfel, dupa o luna o sa iti para rau.

P.S. Esti din Brașov, la Mesota, in clasa a zecea? Sau e doar o coincidenta de nume si de an de nastere?

| IisusChristos a răspuns:

Mai bine asteapta

| notusedusernam3 a răspuns:

Astepti... si te rogi...