| alina_1193 a întrebat:

Parintii mei se despart... mi-e tare greu nu stiu cu cine sa raman... ii iubesc pe amandoi la fel si as vrea sa se impace, dar nu prea cred.amandoi ma vor, se cearta pe mine de parca as fi o bucata de cascaval.Nu vreau sa sufere niciunul.Help

1 răspuns:
| iuli a răspuns:

Daca ambii parinti dovedesc ca au o slujba si pot sa te creasca in condintii decente, probabil ca judecatorul ii va incredinta custodia mamei tale. Daca tu vrei sa locuiesti cu unul dintre parinti, cu siguranta judecatorul va da importanta deciziei tale, daca parintele respectiv dovedeste ca poate sa te creasca.
Succes! Sper sa treci cu bine peste aceasta perioada!