| ForeignO a întrebat:

Particip la festivalul de teatru si as avea nevoie de un monolog.

Imi puteti da unul -un titlu macar sau un link] pentru un monolog foarte expresiv.

FUNDA! Mersi!

2 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Mi-a placut monologul de la sfarsitul filmului "confesiunile unei animatoare". parca asa se numea.Foarte frumos! Uite-te la film! si te hotarasti tu daca il vei face pe acesta.Filmul este drama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messyhair de unde ai downloadat filmul.sau ma car subtritrarea.am nevoie de el urgent!