| Andreeamiruna67 a întrebat:

Parul meu este ars, sunt obsedata sa-l îndrept cu placa.
Ar ajuta tratamentul cu keratina? Adica din ce am vazut eu ti-l face drept si frumos...
Preturile sunt mari la salon.
Întrebarea mea e dacă parul ramane drept permanent, e tot ce vreau... Cei ce ati facut tratamentul ce părere aveti?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți recomand ulei de argan. Mama mea a folosit într-o perioadă și avea părul făcut permanent și uleiul de argan nu a influențat cu nimic asta.

| Lusiaa a răspuns:

Trebuie sa tot repeti...nu ramane permanent! Sper ca ti am fost de ajutor