| ELITE00BAT a întrebat:

Paypal ajutor
Am un site de produse sportive si vreau sa-mi fac un cont paypal unde cumparatori sa-mi bage bani dar cand fac contul de paypal nu imi apare nici un nr de cont unde sa-l scriu pe site?
Nu vreau sa fac card bancar decat in momentul vreau sa scot bani momentan, vreau un cont paypal ca bani sa se stranga acolo si pe urma sa ma duc cu un card sa scot

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Ca sa trimiti bani prin paypal nu-ti trebuie un numar de cont. iti trebuie doar adresa de mail aferenta contului tau (catre care clientii vor trimite banii). dupa ce primesti banutii, ai posibilitatea de a-i retrage in contul (pe care-l vei putea atasa ulterior) atasat cardului tau

| SerafimHD a răspuns:

Incearca sa descarci de pe paypal banii si apoi trimiti prin sms daca altfel nu se poate!