| Nibichan a întrebat:

Pe 14 iulie este ziua mamei mele si nu stiu ce cadou sa ii iau sugestii?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un tort personalizat cu poza ei si flori

| ImHereForYou a răspuns:

Daca este mama,vei vedea ca nu conteaza asa mult cadoul pentru ea,ai face-o sa se simta foarte bine,daca i-ai scrie o fraza gen 'Mami,te iubesc mult,esti totul pentru mine... sper ca eu voi putea sa fiu pentru copiii mei cum ai fost tu pentru mine.'
Crede-ma ca o vei bucura nespus de mult,eventual va aparea si o lacrima, bineinteles ca de bucurie...iar daca ai bani si nu stii ce sa faci cu ei, ii poti cumpara flori, dintre toate cadourile din lume, acesta ar incanta-o!
Sper ca te-am ajutat!