Pe 17 aprilie e Ziua Inghetatei la McDonald’s, cel mai asteptat eveniment al inceputului de vara

Care este, oare, cel mai așteptat eveniment de început de vară? Ziua Înghețatei la McDonald’s, desigur.

Pentru al cincilea an consecutiv, McDonald’s sărbătorește cu mic, cu mare, Ziua Înghețatei. Astfel, luni, 17 aprilie, fiecare client va primi câte o înghețată la cornet din partea casei. Iar oferta este valabilă în oricare din cele 68 de restaurante din întreaga țară. Oriunde te-ai afla, te poți bucura de câteva minute dulci la McDonald’s, cu o porție din cel mai îndrăgit desert.

Ziua Înghețatei este despre momente frumoase împreună, doar la McDonald’s!

16 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrajeli... concediul e cel mai asteptat eveniment al inceputului de vara

| T0T a răspuns:

TPU promovează McDonald ca să ajungem niște obezi ca să frecventăm mai mult site-ul. Asta e conspirație.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Site-ul e impartit intre promovatul mancarii sanatoase si a mancarii nesanatoase,, nu stii ce sa mai mananci, ce sa consumi, nu-i asa?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Acum știu că trebuie să mănânc de la Mc că așa scrie aici.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

La gust toate produsele de acolo sunt bune, dar prefer sa mananc o data la un timp indelungat,, imi face corpul vraiste.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Păi asta e ideea, conspirație.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Tu inca nu ti-ai dat seama ca nimic pe lumea asta,, dar nimic nu este intamplator? Toate au logica lor, conspiratie si legaturi interne dar si externe/
Nu trebuie sa ai incredere in nimeni in ziua de astazi

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Păi nici în tine nu am.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Sunt om ca tot omul, nu inspir incredere doar prin faptul ca sunt om,, diavolisorule.
Eu in mancunieni nu ma incred niciodata, pareti prea suspecti!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Dedicație pentru tine tunare!

"Șmechere, șmechere, șmechereee, tu dai mereu tunurile,
Șmechere, șmechere, șmechereee, ca tine nimeni nu e."

https://www.youtube.com/watch?v=CYLQ1w5z7gI

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

)))))) ce-i cu mizeria asta? Am dat acum ceva timp peste o melodie care era dedicatie pentru orasul Londra,, dar si pentru echipele din Londra, am ras in ultimul hal.
Dement esti si tu!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Muzică adevărată.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Raman la parerea ca e o mizerie. Cred ca o vei asculta dupa 6 mai cu lacrimi in ochi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte tare! De cand astept asta! Pacat ca nu este niciun McDonald's prin apropiere...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sunt 15 minute pana la miezul noptii, oare imi mai dau inghetata thinking

| DamianTPU a răspuns:

Gratis sau nu. E 1 leu inghetata, mare lucru nu e, daaaar decat nimic, e ceva.
Apreciez foarte mult la ei ca au cornet proaspat, moaale, poti sa zici chiar pufos. Good job, McDonalds!