| Alina_Roxana_1999 a întrebat:

Pe cat luam vacanta de vara, cate saptamani mai sunt si pe cat incepem scoala?
funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună,
Vacanța incepe pe 22 iunie 2013 si se termină pe 8 septembrie 2013. Și mai sunt vreo 5 săptămâni de școală.
Sper că te am ajutat.

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Vacanta incepe pe 21 iunie si mai avem 5 saptamani, pe care le asteptam cu nerabdare

| EmmaLoLy a răspuns:

Vacanta de vara o luam pe 20 iunie, si mai sunt 32 de zile de scoala cu tot cu week-end! funda?

| MaryyraM a răspuns:

Pai daca esti in clasa a opta iei vacanta cu o saptamana mai inainte decat ceilalti adica pe 15 iunie( mai sunt 4 saptamani)...iar daca nu esti intra opta iei vacanta pe 22 iunie(mai sunt 5 saptamani). sper ca ti-am fost de folos happy