| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce criterii va alegeti prietenii?

4 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Sa fim pe aceiasi lungime de uda si sa ne simtim bine impreuna

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Nu îmi aleg prietenii după anumite criterii, dar încerc să mă împrietenesc cu persoane care au caracterul asemănător cu al meu, adică să fie cu bun simţ, amabili, sociabili, loiali, serioşi, sinceri dar şi amuzanţi şi nebunatici. Cu alte cuvinte, să se comporte potrivit la momentul potrivit. În general mi se întâmplă să-mi placă anumite persoane de la prima vedere şi să îmi doresc să mă împrietenesc cu ele şi sunt nevoită să fac eu primul pas sau pur şi simplu am legat prietenii care au venit de la sine.

Numai bine!

| catinque a răspuns:

Gândire, nebunie, devotament, sinceritate.winking

| Kleoo a răspuns:

Nu cred ca e necesar sa am criterii pentru prieteni, este unul singur sa gindeasca foarte asemanator tie, atunci te impaci ft bine fiindca te intelege le perfectie.