| blueve a întrebat:

Pe ce pagina de pe facebook ati vazut statusul:,, Aplauze pentru prosti care desi se iubesc nu sunt impreuna"[ pe poza] o caut de ceva vreme deoarece vreau sa o distribui pe facebook meu imi dati va rog link-ul?

Răspuns Câştigător
| Piikaa a răspuns:

Am vazut si eu mai demult! Nu cred ca mai este happy Adica mai este dar s-a pierdut happy. Fa chiar tu una cu programul PhotoScape :*

| blueve explică (pentru Piikaa):

Nu sti pagina unde ai vazut-o ultima data?

3 răspunsuri:
| Piikaa a răspuns:

Pai nu am vazut-o pe pagini thinking Am vazut ca a distribuit-o o fata thinking Nu stiu dupa ce pagina dar nu e greu de facut maai puppy dog eyes. Daca vrei, iti fac eu :* Da-mi idul happy

| blueve explică (pentru Piikaa):

Id e :pascaevelinamaria