| denisaa_4298 a întrebat:

Pe ce site pot vedea rezultatele de la evaluarea nationala vaslui? dau funda, daca e bun site-ul!

Răspuns Câştigător
| 5a a răspuns:

Asteapta maine sau poimaine ca inca nu sunt afisate rezultatele pe nici un judet.
Din cate am auzit maine se afiseaza.
Ce-l mai bun site este edu.ro

2 răspunsuri:
| BiancaaBd a răspuns:

Rezultatele ar trebui sa apara si pe site'ul scolii de unde provii tu..Acum nu stiu, depinde de fiecare scoala, dar cel mai bun ar fi www.edu.ro

| Upz0r3 a răspuns:

Http://isj.vs.edu.ro/pagina116.html Inca nu s-au afisat ca nici in Galati si alte orase nu le-au afisat.le afiseaaza dupa rezolvarea contestatiilor..adica luni. :)