| CuteCurly a întrebat:

Pe facebook, am de pus un cod ca sa mi "se deblocheze"?! Adica, am pus codul, doar ca zice " Ai încercat să introduci prea multe coduri. Încearcă din nou mai târziu. " Codul este bun, ala ce l-am primit pe email. Nu mai inteleg nimic. Vreau sa intru, dar nu pot. Ce ar trebui sa fac? Nu explic prea bine, sper ca ati inteles. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| MissKitty16 a răspuns:

Din ce am inteles eu, ti s-a blocat contul si ai primit un cod prin e-mail care este bun, dar nu ti-l accepta. Pai, daca nu il introduci rapid, imediat dupa ce il primesti cam la 2-3 minute, Facebookil trimite altcuiva si trebuie sa ii dai retrimitere cod, dar urmatoarea zi ca sa nu iti spuna ca ai incercat de prea multe ori. Ai grija sa iei codul rapid!
FUNDA?

| CuteCurly explică (pentru MissKitty16):

Ok, deci daca o sa incerc urmatoarea zi o sa mearga?

6 răspunsuri:
| Vladuthz a răspuns:

Sigur nu ai copiat codul cu un spatiu dupa ultima sau prima litera? Acel spatiu se ia si el ca atare si posibil sa-ti fi zis ca nu e bun codul

| CuteCurly explică (pentru Vladuthz):

Nu, l-am copiat corect. Am mai incercat si tot nu merge...

| Vladuthz a răspuns (pentru CuteCurly):

Atunci posibil sa fie cum a zis Diana.

| Lorena7712 a răspuns:

Nu am patit asa ceva niciodata thinking

| CuteCurly explică (pentru Lorena7712):

Eu am ales sa imi trimita un cod pe emaild si acum nu ma lasa sa-l pun. Weird.