| AnDutZzA020 a întrebat:

Pe facebook cand dau sa-mi schimb varsta nu ma lasa! Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Pai nu te mai lasa, de ce ai schimba-o? Trebuia sa pui varsta ta adevarata de la bun inceput

| raluca0306 a răspuns:

Inseamna ca e ceva defect sau din cauza internetului, lasa-l un timp. ar trebui sa mearga.

| Mirceasuper23 a răspuns:

Pai trebuie sa ai 13+ sa o poti pune, uie eu am 12 ani si astept cu nerabdare luna lui august ca sa pot sa-mi pun data reala, sau daca nu merge, fa-ti alt cont straight face