| Gillian a întrebat:

Pe Facebook, la informațiile despre mine, scrie "a învățat la angrynumele liceului)", iar eu nu l-am terminat, de abia l-am început(teoretic). Îmi apare o căsuță de bifat în care scrie "ai absolvit"; nu am bifat-o, logic, dar tot așa îmi apare, la trecut. Cum fac să scrie "studiază/învață la...", la prezent?

4 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Chiar conteaza atat de mult straight face? Ce are daca-l lasi asa sau daca nu scrie deloc la ce liceu inveti.

| Gillian explică (pentru Nemessys):

Cand nu ai ce face, incepi sa acorzi atentie si acestor lucruri, ca si in cazul meu. happy Nu are prea mare importanta, asa e.

| Hexiled a răspuns:

Asa apare la toti, chiar daca nu au bifat casjta de absolvit. Cat timp m-am jucat eu prin setari si la "despre" nu am vazut informatii care sa apara la prezent

| Gillian explică (pentru Hexiled):

Eu la alții am văzut și la prezent.