| nebunatica_2307 a întrebat:

Pe facebook pot distribui o poza pe peretele tuturor prietenilor? daca da cum?

4 răspunsuri:
| IgoToHellForThis a răspuns:

Apesi pe butonul share happy, pui mouse'ul pe poza si in partea dreapta se afla share exact langa like.

| Pitbull305 a răspuns:

Da poti trebuie ca sa ii etichetezi cum:dai distribuie deasupra de comentari si acolo unde arata pe peretele tau si selectezi unui grup sau unui prieten.

| Berciu_Mihai_1950 a răspuns:

Sa transmit o fotografie cu mentiunea de învierea domnului la toti prieteni de pe facebook