| Iamcul78 a întrebat:

Pe insatgram cand incerc sa trec la un cont profesional imi apare "A aparut o problema.Lucram pentru a o remedia in cel mai scurt timp" stie cineva cum rezolv?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"A aparut o problema.Lucram pentru a o remedia in cel mai scurt timp"

din mesaj, mie-mi sună clar că NU tu rezolvi ceva, ci ei!

| alexandru3107 a răspuns:

Instaleaza si dezinstaleaza-ti aplicatia. Cumva ai schimbat tipul de cont (din public in privat, si din privat in public) de prea multe ori? Poate fi un bug. Daca nu se remediaza nici asa, trimite-le un mail celor de la Instagram.