| lil_2808 a întrebat:

Pe lady popular de cateva zile incerc sa ma despart de iubit si nu pot. is la niv 5 si ca sa trec trebuie sa ma despart de el! ce sa fac?! funda

161 răspunsuri:
| EllyFMS a răspuns:

Mai incerci. dai la statistici si jos scrie statistici flirt. j iti scrie la a kaata incercare te desparte. funda?

| Alecsyyya a răspuns:

Pai, trebuie sa ai fericire, setea, foamea, igiena si greutate trebuie sa le ai mici.

| Céline7 a răspuns:

Acolo sus unde arata kg domnisoarei, foame, sete este fericire da click pe capul vesel si acolo este rupe relatia cu iubitul happy Funda?

| lavinik a răspuns:

Pai in primul rand incearca sa ai la igiena si energie cat mai putin si asa o sa te desparti

| Aide a răspuns:

Daca încerci 14 zile la rand in a 14-a reusesti... scrie la regulile de joc și la statistici

| 0andreea1 a răspuns:

Pai in 14 zile o sa te desparti sigur de el
incearca zilnic timp de 14 zile si sigur ai sa reusesti

| balan_4463 a răspuns:

Trebuie sa te duci la disco si mai jos scrie desparta-te sidai clic si gata

| Stefii_6358 a răspuns:

Fa igiena si fericire 0 si ai sa reusesti. funda?big grin

| Stefii_6358 a răspuns:

Fa igiena si fericire 0 si ai sa reusesti. fundita?big grin

| Horanhugsme a răspuns:

Mai nu te mai panica timp de 14 saptamani trebuie sa incerci si pana la urma te desparti

| ♪ŧђέ gђσsŧ σƒ уσυя ðяέαm♪ a răspuns:

Nu te paniicahappy nu iti fa grijihappy asa am patit si eu...credeam ca nu mai trec la nivelul 6straight face...incearca in fiecare zi. ca pana la urma reusesti, mie mi-au trebuit 2 saptamanilaughing. ii super jocuhappy. il adorlove struck. sper ca ti-am fost de ajutorbig grin

| Pufoshenia a răspuns:

Amk aflat eu cum sa te desparti de iubit. Scrie la statistici ca in incerrcarea a 14 o sa reusesti 100%

| fyfy3 a răspuns:

Cauta la ajutor si acolo scrie in stanga flirt despartire si sunt mai multe criterii

| RazvyP a răspuns:

Deci te duci in oras si apesi pe Disco si dupa scrie acolo jos desparte-te de iubit si gata.
Funda?

| xGumitsa a răspuns:

=.` Vei putea sa te desparti de el GARANTAT din incercarea 14. Nu te panica. Este ceva ce tutror ni se intampla laughing

| frumoasa22 a răspuns:

Incearca in a 14 zi sigur vei reusi

| antonia1 a răspuns:

Cand te desparti de iubit, cele 6 criterii sunt verificate.

Urmatoarele valori sunt considerate normale:
Fericirea - 90 sau mai putin
Setea- 20
Foamea - 20
Igiena- 70
Greutatea – +/- 4 kg fata de greutatea ideeala a Domnisoarei 53 SAU 61 KG
Pretul total al hainelor si al accesoriilor - peste 15 dollars.

Daca ai satisfacut 3 sau mai putine din aceste nevoie ai 25% sa te desparti de iubit, pentru 4 sansa este de 33%, iar daca leai completat pe toate ai 50% sansa.

sper ca te-am ajutat:*:*

| MishikiCrisy a răspuns:

In incercarea 14 sigur reusesti, doar incerca in fiecare zi. Daca nici asa nu merge intra pe forum(te inregistrezi) si spune-le problema.

| Lariiiiiiii a răspuns:

Pai pe mine ma durat aproape o saptamana ca sa ma despart dar pana la urma am fcaut o

| tesss a răspuns:

Mda... incearca pe fiecare zi eu asa am facut si pana la urma am reusit

| TraficantaDePufuleti29 a răspuns:

Nu te speria asa mi s-a intamplatsi mie din a 14 incercare a mers la mine

| yanna_5323 a răspuns:

Yeep asta i greu...doar ca poti sa sai spui ca ai iubita,,,, ca ai incercat si nu iti merge fb cu barbatii ha ha...

| →Đąy☺ǻnną← a răspuns:

Pfoai crying La mine nu mai merge Parola sau User-ul crying
Nu stiu ce are!

| DeUtZaTa a răspuns:

Daca ai -la toate ai cele mai multe sanse asa ca stai 3 zile si apoi o sa vezi iti arata cu minus acum nu stiu ce o sa arate la tine eu asa am facut mi-a aratat -60% la toate si m-am despartit dupa poti sa iti faci altul.

| Emmy_4970 a răspuns:

Ar trebui sa fie nefericita sau sa-i fie sete si foame, sa fie murdara, ca sa te ajut si in alte probleme in joc da la ajutor sus. Funda?

| ioniiiiiM a răspuns:

Pai in a 14 incercare te desparti de iubit

| adynutza_9365 a răspuns:

Incearca de cel putin 12 ori si vei reusi sau incearca fix de 14 sigur vei reusi

bafta

| ge0rgiana a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa te uiti la statisticile mele. dupa vezi de cate ori te-ai despartit de prietenul tau. si la urma trebuie sa ai rabdare sa te desparti de el i fiecare zi pana iti zice ca ai incercat sa zicem 12 din 14 incercari de a te desparti de el. inseamna ca trebuie sa te mai desparti de 2 ori. dar trebuie sa te desparti o data pe zi.

| CocaColaCuLamaie a răspuns:

Uite jtiic e trebuie sa faci as o dezbraci de haine si functioneazabig grin... fundabatting eyelashes)laughing

| gygyk a răspuns:

Eu cand vreau sa ma despart de iubit de pe lady ma duc in oras la disco si dau acolo unde scrie DESPARTE-TE. Incearca si uh asa.