| Dmdmkdksnxnxndj a întrebat:

Pe Tellonym daca la un tell la care am răspuns îmi apare apoi notificarea cu "expeditor a apreciat tell-ul" înseamnă că expeditorul e o persoană reală sau poate fi și bot? Întreb că am primit niste întrebări super personale

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poate ai conversat cu vreo inteligență artificială, mai știi?

| Dmdmkdksnxnxndj explică (pentru sierra1):

Și au fi dat ăștia de la tellonym actualizarelaughing) acum 4-5 ani era altceva da nu cred nu stiu, sunt întrebări destul de intime care nu mi par a fi puse de roboti însă eu linkul de la contul meu de tellonym l am dat jos de pe orice platforma de socializare de mai bine de 2 ani, ciudat tare