| morfeo a întrebat:

Pe voi nu va frustreaza ca nu mai aveti unde sa va tundeti? La mine e a 2a luna de cand m-am tuns ultima data, dar nici nu ma gandesc sa ma tund singur.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Roacker ma fac.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu. Chelia, transofmarea dialectică și ireversibilă capului în fund, întâi ca formă și apoi ca conținut ( din cursul de socialism științific).

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Toate au un început. Dacă nu, lasa-l lung ca al lui Banderas.winking

| J0B0MAT a răspuns:

O să fim niște boschetari. Trebuie să apreciem frizerii mai mult. De fapt pe toți oamenii ar trebuie să îi apreciem mai mult.

Răspuns utilizator avertizat
| Moriuz7262 a răspuns:

Cred ca nu m-am tuns de 3 saptamani? dar oricum nu conteaza am doar 4 ani?