| lol_3503 a întrebat:

Pe yahoo messenger cum fac ca statusul meu sa apara doar la unele persoane?

Răspuns Câştigător
| Dariii a răspuns:

Nu prea poti.numai daca te pui pe invizibil pentru unele persoane.

5 răspunsuri:
| Anna_9116 a răspuns:

Te dai on doar pentru persoanele care vrei sa iti vada status-ulhappy

| SunShine_5894 a răspuns:

Ii pui online doar pe cei la care vrei sa apata statusul :p

| PapushaDeCristaL a răspuns:

Nu se poate

| Teo_8645 a răspuns:

Daca vrei sa iti apara doar la unele persoane statusul pune-te pe invisible ceilalti...asa fac si eu. Sper ca te-am ajutat. Funda?:*

| JustVlad a răspuns:

Inca nu se poate... eventual sa le dai offline celor care nu doresti sa-ti vada statusul.