| TkSonia a întrebat:

Pentru baieți: ce ați face dacă ar veni o fata scunda plângând la voi?

Răspuns Câştigător
| Denly a răspuns:

O-mbratisare

| TkSonia explică (pentru Denly):

Ce dulce?

| Denly a răspuns (pentru TkSonia):

Mersi de funda, pup

| TkSonia explică (pentru Denly):

Prieteni?

| Denly a răspuns (pentru TkSonia):

Da

| TkSonia explică (pentru Denly):

Sunt o fata dulce

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O intreb ce a patit

| darrio2007 a răspuns:

Care e problema daca este scundă? Nu ai sa vezi asa ceva decat daca sunteti prieteni foarte buni.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce importanta are daca fata este scunda sau inalta?
Nu tot om este?
Probabil ca as duce-o de mana la mamica ori taticul ei... si aceia se vor descurca cu plansul si traumele propriului copilas.

| VoidEternal a răspuns:

Același lucru pe care l-aș face daca ar veni la mine o fata înaltă. Sau de înălțime medie.

| ionur a răspuns:

Pai nu are cum.

| TkSonia explică (pentru ionur):

Dece?

| ionur a răspuns (pentru TkSonia):

Pai în primul rand de ce ar face prostia și nebunia de a te duce sa plângă la un străin în față? Și mai ales ca ești fata și mică dacă da de un nenorocit pe stradă? Și ăla se da la ia ce face? Eu cred ca doar un copil mic ar face așa și acel copil va fi și el în pericol aicia este românia și mulți uitați asta de multe ori aicia dacă nu ști date aperi ești mort dacă nu ști sa eviți ești mort dacă nu ști sa ai grija de tine ești mort nu o să-ți vina nici străin și nici altcineva săte ajute sau sate întrece de ce plângi și te ai pățit nu au mai rămas oamenii care erau o dată este multă curvăreseala și curvie în ziua de azi și drogați la tot colțul care țiar da în cap ar trebui sa plângă alt undeva nu pe străzi căutând oamenii asta este o mare greșeală. Eu dacă și da e un copil care plângă cu toată inima lași ajuta cu absolut orice vrea numai sa nu fi rău și sa fie bine sa nu ajung pe mâini greșit apoi am să-l duc eu personal la mam și tatăl lui fără ca să dea de un nenorocit și toți drogați de pe străzi.