| dEutSa_8892 a întrebat:

Pentru baieti.cum preferati fetele cu sanii mari sau sanii mici?tongue laughing happy

17 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Si daca ii prefer potriviti, ma incadrez in categoria abstractiilor? raised eyebrows

| Raiden a răspuns:

Sânii mari.big grin

| Raiden a răspuns:

Ok fie. sânii potrivitirolling on the floor.
Este mai bine, missME?

| yuli10 a răspuns:

De ce nu ai intrebat si pentru fete daca prefera baietii dotati, sau pe cei mici si jucausi?

| BUBULINA a răspuns:

Eu sunt fata
dar ma bag si eu inseama
imensiiiiiii(glumeam)

| missME a răspuns:

Raiden... preferi sa nu-i atingi burta cand o iei in brate?laughing

| missME a răspuns:

Daaahappy

| soseta ucigasa a răspuns:

Cu sani big grin

| stefytm a răspuns:

Pentru mine nici sa fie "scandura" dar nici sa fie f mari... cel mai simplu potrivitebig grin

| mihaitza90 a răspuns:

Nu conteaza pentru mine dar sa zicem nici prea mici nici giganti

| delphigab9 a răspuns:

Mai bine intrebai daca pe acei sani mici sau mari n-ar fi sfarcuri cui ar mai placea.cred ca multe fete ramaneau uimite.
si daca se mai gandeste un pic fiecare ar trebui sa placa mici deoarece la nasterea unui copil ei se vor mari. gandindu-ne un pic daca pers respectiva isi va dori mari si va avea parte ce de acea dorinta ce se va intampla cand sotia va avea copil.
si ca sa raspund la intrebare as prefera cat mai mare cu conditia sa fie in suflet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce le discriminezi pe lesbiene? sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe bune acum.laughing. Cine ar prefera o fata cu sanii mici?big grin...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Missme tu ai sanii mici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medii

| Alin_8783 a răspuns:

Nu conteaza numai sa stiu ca este fatabig grin

| mediha a răspuns:

Sti ceva eu daca eram an locul tau ma durea undeva cum le plac saniilaughinglaughinglaughing)