| anonim_4396 a întrebat:

Pentru. baieti:
Daca sunteti mai timizi cum le aratati unei fete ca o placeti fara a ii spune?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| KarmaPolice a răspuns:

Ii poti arata asta prin fapte. Facand lucuri care sa-i placa acelei persoane, interesandu-te de ea, ajutand-o atunci cand are nevoie, vorbind cu ea; sunt destule moduri prin care ii poti arata unei persoane ca-ti place de ea sau ca tii la ea fara a-i spune asta ( cu toate ca atunci cand iti place o persoana este mai bine sa-i spui acele vorbe de care se feresc unii). Prin gesturi sau fapte pe care altii nu le-ar fi facut in mod normal pentru. acea persoana.

| TrollHeart a răspuns:

Dai flori laughing! te porti frumos dar tot trebuie sa ii spui

| 2PacalypseNow a răspuns:

Nu poti sa ii arati fara sa ii spui trage si tu o gura de aier im piept ziti in gandu tau cati bagi ceva sh asta e ii spui