| Adriana_8922 a întrebat:

Pentru baieti : va plac mai mult fetele slabe sau grase?
Pentru fete : va plac mai mult baieti grasi sau mai slabi?

13 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Conteaza chiar atat de mult aspectul fizic?straight face
Vad din ce in ce mai multe intrebari de genu' pe tpu...doar asta va intereseaza? Chiar numai conteaza interiorul unei persoane? Numai exteriorul?

| Nymphetamine a răspuns:

@Adriana : Daca oricum nu conteaza aspectul fizic la ce ai mai pus intrebarea? La ce mai conteaza parerea altora? straight face

| Nymphetamine a răspuns:

@Adriana: Dar la ce iti e de folos parerea altora daca oricum nu conteaza?

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Bunahappy.
mie imi plac baietii fakuti bine, korpolentilove strucklove struck

| MACookie02 a răspuns:

Pentru mine fizicul reprezinta doar 40% din ce trebuie sa maimpresioneze la un baiat,restul sunt impresiile, gandurile, parerile personale etc. Cred ca cei mai "buni" baieti ar fi cei mai slabuti dar nici slabi ca un bat si binefacuti.

| Katy20Kaithleen a răspuns:

Pai pentru mine conteaza cum se comporta persoana respectiva. Daca baiatul se comporta foarte frumos poate sa fie si mai grasut(slabeste nu este nici o problema atata timp cat stie cum sa se comporte cu o fata)si poate sa fie slabut si bine facut sa arate ca un Robotel dulce dar daca se comporta ca un magar... Stiti voi nesimtit nici nu m-as uita la el.

| Adriana_8922 explică:

@Zaharinmuiatinmiere era doar o simpla intrebarewinking
am vrut sa aflu si eu parerea unorawinking
Stiu si eu ca nu conteaza doar fizicul de fapt cred ca toate persoanele care au raspuns la intrebarea asta stiu astahee hee

| Adriana_8922 explică:

@Zaharinmuiatinmiere : Asta e! Nu am voie sa aflu parerea altora?!
winking

| Adriana_8922 explică:

@Zaharinmuiatinmiere : Poate pentru mine conteaza!

Poate fac un sondaj de opinie mai sti laughing!

| Aly122 a răspuns:

Baietii slabilove struck

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Deci din ce cupluri am vazut eu... fetele slabe le plac baietii mai plini, si invers. ca sa compenseze. si am vazut si multe cupluri baieti f inalti cu fete foarte scunde.

| PapushaDeCristaL a răspuns:

Imi plac baieti slabi si sunt fata

| larisa_2841 a răspuns:

Mai mult imi plac cei slabi.pot sa-i mai ingras eu laughing