| pysynelw a întrebat:

Pentru cate fete de pe TPU si din lume se uita la un baiat: intai va uitati in portofel si la el sau la sufletul lui? raspulsul care imi va place va primi fundulitza+vot

Răspuns Câştigător
| lauracraciun a răspuns:

Hm...eu la sufletul lui si apoi la elhee heein primul rand nu am nevoie sa fie bogat de sa-i cada banii din buzunarrolling on the floorsa fie decent. daca are fi ff bogat m-as simti inferioarahee heesi in plus azi poti sa ai bani, maine nu.insa sufletul ramane.iar daca in primul rand iti place caracterul, te vei indragosti si vei considera ca persoana iubita este cea mea frumoasa si din punct de vedere fizic:d.asta este parerea mea.baiatul trebuie sa stie sa aprecieze o fata.nu sa isi bata joc de ea sau sa fie cu ea pentru a se laudaoh go on vad frecvent asta in randul baietilorstraight faceputini baieti mai stiu sa aprecieze fetele.vor sa aiba 90-60-90 si sa se culce cu eihee heesper sa nu fii unul dintre ei pentru ca sigur m-ai lua la rostrolling on the floorbaftahee hee

9 răspunsuri:
| Ingerash a răspuns:

La suflet normal, daca are bani si e rece cu fetele degeaba, un baiat trebuie sa fie iubitor ca sa fie placut de fete

| ssd a răspuns:

Prima data ma uit in sufletul lui. daca nu-i place chiar daca e fat-frumus cu bani il evit ...nu imi plac baieti increzuti.

| opierdevara a răspuns:

EU ma uit prima oara la fizic, apoi la caracter:X

| Tweetymrrr a răspuns:

Prima oara ma uit la el,cine stie poate are portofelul acasa tongue.
Conteaza foarte mult si aspectu` fizic,pentru ca asta determina o parere despre "x", desi majoritatea fetelor spun "Sa aiba suflet bun, poate fi super`urat" si de fapt este viceversa.
Acum fiecare tipa cu mentalitatea eihappy

| coxx a răspuns:

Depinde la ce varsta esti... daca esti mai invarsta normal ca ta gandesti laportofel sa iti faci un viitor
darcnd esti pe la 14 ani te intereseaza aspectu
iar pe la 21 sufletu,... sa vz cu cine vrei sa it faci un viitor
deci de cele mai multe ori depinde varsta. fiecare are mentalitatea lui. felulul de a gandi difera de pa pers la alta
cam asta ii parerea mea happy
funda
?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caracterul conteaza cel mai mult,dar si fizicul.
Nu as vrea sa fie sarac lipit, pentru ca. in zilele noastre se rade foarte mult.
Si sufletul conteaza, nu mi-as face un iubit "vagabont","rau" si asa mai departe.

Acuma decizia este a tawinking
Baftaalove struck.

| krazycrissu a răspuns:

Pai thinking daca e sa vad pentru prima data un baiat, ma uit mai intai la el.la cum arata.In general nu umblu dupa mari frumusesti, dar sunt unii baieti care pur si simplu au ceva care imi atrag atentia.o privire, un gest .etc.Nu prea poti sa iti faci o parere despre sufletul unui baiat la prima vedere.E nevoie de timp si de multa comunicare ca sa iti dai seama. Inainte sa fiu cu un baiat incerc sa il cunosc cat mai bine si de aceea am obiceiu sa fiu mai intai prietena (destul de buna) cu el.Si "portofelul" ...conteaza si el intr'o anumita masura (doar nu ai putea sa fi cu cineva care nu are bani nici sa traverseze strada, de fapt ai putea dar acum conteaza destul de mult si relatia cat de avansata e ).si ca sa iti spun de mine ...eu sunt cu prietenu meu de 7 luni si cred ca o singura data sau de 2 ori a platit el deoarece eu nu accept, deci portofelul oricum nu ar conta prea tare

| pysynelw explică:

Acum si o explicatie: mie imi plac fetele sensibile care se uita in sufletul baietului dar am si bani.si nu sunt ca unii sa se uita la aspect si la bani pentru ca cam toto ce vreau.

| Insomnii a răspuns:

Deci pe mine nu prea ma intereseaza situatia lui material poate sa fie si miliardar dar daca nu are acel ceva special pentru mine e un nimeni.Pentru mine un baiat trebuie sa fie amuzant si sa stie sa ma faca sa rad, sa fie cat de cat destept, simpatic sa se inteleaga cat de cat bine cu ceilalati si apoi vine aspectul.Sincera sa fiu nu am o anumita imagine a asa zisului baiat perfect pentru mine, mie imi este de ajuns sa fie un pic mai inalt decat mine, nu extrem de gras(supraponderal) poate sa aiba si 88 de kg dar daca nu le arata e ok.Mie cel mai mult la baieti imi plac ochii caprui inchis spre negru, ador acea culoare pur si simplu.Bani nu prea conteaza deoarece nu il placi pe acel cineva doar fiindca e bogat si chaetii din astea, il placi pentru ceea ce este el cu adevarat.
Sper ca ti-a placut raspunsul meu kiss

P.S. primesc fundita puppy dog eyes