| kosumin a întrebat:

Pentru ce meserie aș putea opta pe viitor? Sunt la profilul,, Stiințe Sociale" in clasa a 10 a.Imi place foarte mult editarea foto/video si programarea, sunt la început in toate, deocamdată.
La ce facultati as putea merge, cam ce medie mi-ar trebui la bac? etc.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Editatare foto NU faci in liceu! dar fă tu ce vrei

"cam ce medie mi-ar trebui la bac?" - trage tare și invață, altfel peste ani o să-ți muști unghiuțele că n-ai făcut ce trebuie, la timp

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"place foarte mult editarea foto/video si programarea" - transferă-te la mate-info, ai putea avea un start fulminat de acolo

| kosumin explică (pentru sierra1):

Mi s-a spus sa ma transfer la mate-info, insa nu am intentia sa raman corigent la mate(+alte materii ce tin de real) doar ca sa invat putina programare.Plus,ca din cate stiu, nu faci editare foto/video la info, sau cel putin nu in liceul meu.

| kosumin explică (pentru sierra1):

Ai perfecta dreptate!
Multumesc frumos pentru sfaturi, o sa tin cont, chiar mi-ai dat un impuls de energie pozitiva avand in vedere ca sunt cam indecis cand vine vorba de planurile de viitor.
Merci, din nou!happy

| sierra1 a răspuns (pentru kosumin):

Să fii iubit!

| sierra1 a răspuns (pentru kosumin):

Editatare foto NU faci in liceu! dar fă tu ce vrei

"cam ce medie mi-ar trebui la bac?" - trage tare și invață, altfel peste ani o să-ți muști unghiuțele că n-ai făcut ce trebuie, la timp