| CudiDaKid a întrebat:

Pentru cei care au citit romanul adolescetului miop! Ce va placut la acesta sau ce nu a placut? Dau funda big grin

2 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Nu mi-a placut povestea in sine: plictisitoare si banala.
Mi-a placut faptul ca in carte personajul principal era urmarit pas cu pas si astfel aflam si calitatie si defectele sale, dar si problemele interioare cu care se confrunta.

| George1510 a răspuns:

Mi-a placut faptul ca limbajul este apropiat varstei noastre, si astfel am citit-o cu multa placere. Nu mi-a placut ca in roman se pomenea de scoala...winking