| Ghost963 a întrebat:

Pentru cei care au dat anul trecut evaluarea nationala, ce note ati avut la a doua simulare si la evaluare?

7 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

In simulari luasem 9 la matematica si 8, 50 la romana. La examen am luat 10 la matematica si 9, 60 la romana.

| anamariarot a răspuns:

Eu am dat-o acum mai mulți ani, nu știu neapărat dacă te ajută răspunsul meu, dar în simulări am avut 9, 10 la română și 5-6 la matematică. La examen am luat 10 la română și 9 la matematică laughing. Fă variante și va fi bine. Succes!

| Desireღ a răspuns:

9.20 la română, 6 și ceva la mate
La evaluări nu contează.

| veraa1234 a răspuns:

La a doua simulare a avut 7 la Romana si 5, 50 la mate, iar la Examenl propriu-zis am luat 9, 25 la Romana si 7, 75 la Mate.
Bunicele zic eu (la examen) La simulare se putea si mai bine.
Bafta la Examen. :*

| lloliasmyyy34 a răspuns:

In a doua simulare am luat 7, 15 la romana si 6, 50 la mate, la examen am luat 8, 55 la romana si 7, 95 la mate (5 sutimi baaa laughing))) )