| Ginaa84o a întrebat:

Pentru cei care au Samsung Galaxy SII/SIII sau IPhone 4 sau 5, in aplicatia de facebook arata cand cineva posteaza ceva de pe mobil (adica sa scrie acolo via mobile), sau nu scrie?

2 răspunsuri:
| nicoleee30 a răspuns:

Eu am iphone si la noi nu scrie via Iphone, scrie doar via mobile. Nu inteleg de ce, am si cautat pe net si cica nu se poate sa scrie via Iphone.

| Kr5 a răspuns:

Da scrie via mobile la s3 stiu ca posta un coleg si asa ii scria si la s2 daca la s3 merge la iphone nu stiu daca scrie via mobile sau via iphone (funda?)