| stiiix a întrebat:

Pentru cine joaca Millionaire City pe Facebook: Am aproape indeajunse XP pentru a trece la nivelul urmator si din cauza asta mi se tot blocheaza cand construiesc ceva! Ce-as putea face?

3 răspunsuri:
| AiEnmaa a răspuns:

Joaca pe un alt program cum ar fi pe Opera, Mozilla FireFox Internet Explorer etc asa mi se intampla si mie pe our world. Succes!

| Ionut_Buze_1985 a răspuns:

Amsi eu o intrebare ..imi dispar banii de pe joc intr.o saptamana mi-au disparut 7 milioane si ceva ...care ar fi cauza?

| SkyNetMaster a răspuns (pentru Ionut_Buze_1985):

La fel si eu nu stiu ce se intampla. Acum o zi ma jucam Millionaire City si mi-a aparut sa dau refresh ca nu s-a actualizat serverul. Dupa refresh mi-au disparut 10.000.000 $... Doua ore mai tarziu iar nu s-a sincronizat serverul si iar am dat refresh mi-au disparut 10.000.000 $ din nou. Acum 16 ore am iesit de pe joc si acum 4 ore in urma cand am intrat imi lipseau aproape 500.000 $. In urma cu 30 de min iar mi-a aparut sa dau refresh. Dupa ce am dat refresh mi-au disparut 1.500.000 $. Eu nu stau atatea ore sa imi dipara banii ca asa vrea serverul. Incep sa raman fara bani pentru ca dispar mai multi si mai repede decat pot produce. Acum 20 min mi-am construit un zgarie nori. Mi-a aparut sa dau refresh dupa refresh nu mi-a mai aparut constructia si aveam lipsa 1.700.000 $ Acum 10 min dupa alt refresh au disparut 1.500.000 $. Vreau sa stiu ce se intampla. Astept raspuns...