| Kanpeki a întrebat:

Pentru cine se joaca Naruto-Arena : Care este cea mai buna echipa pentru level? Am avut level 24 si am pierdut 8 lupte una dupa alta si acum am level 23. Vreau sa am cat mai repede level 26 sa fiu Jounin love struck Am toate caracterele pana la ANBU inclusiv. Deci, care e cea mai buna echipa? Puteti da mai multe. Dau fundita happy

1 răspuns:
| Spataru534 a răspuns:

Io zic young kakashi, kankuro, si future sasuke sau tayuya kimimaro si kidomaru