| GicaBastanuCartierelor a întrebat:

Pentru fanii Metin2 si care vreti un hack super gasiti aici, este de Lure si de ucis monstri, Bafta la hackuit :P
http://www.youtube.com/watch?v=J3pyxJ-1zts

3 răspunsuri:
| hegemon88676 a răspuns:

Ms,mersi,mersi,mersi,mersi,mersi,mersi,mersi,mersi,mersi,mersi,mersi,mersi,mersi,mersi,mersi,mersi,mersi,sm,sm,s,m,sm,mersi,mersi,mersi,mersi,mersi,mersi,mersi,mersi,mersi,mersi,mersi!
Esti tare ca ai gasit si ne-ai zis!
Fundita

| sebastyanSEBI a răspuns:

Nu merge videou pune tu linkul de download

| DragoiSorin a răspuns:

Poti pune alt link terog frumos ca acesta nu merge macar link de download al hackului ca acest link nu mergesad