| SimpleSergio a întrebat:

Pentru fete : cand se baga un baiat in seama cu voi...indiferent cum happy cat de cat decent. porniti de la premiza ca vrea o combinatie? sau ca vrea o relatie?sad...eu asta am observat. Ce se intampla...eram la bazin... mi-a sarit una in ochi happy. avea un chip misterios placut...in fine mi-a placut happy...era cu mult mai mare ca mine...am abordat-o...cam dur laughing) credeti? (-du-te i-ati prosopul si vino putin" straight face ) m-a refuzat... iar eu vroiam doar sa vad cum sta cu neuronii, umorul, tupeul si restul big grin ea ce-o fi crezut? ca eu puta de 15 ani ma dau la ea sau ce angry?

Răspuns Câştigător
| crookedsight a răspuns:

Astfel de abordări prind bine la fetele care îţi plac ţie, cred că avem aceleaşi gusturi. Dar trebuie să le iei mai uşor cu genul ăsta de umor, altfel te va crede un "cocalar". Îţi zic din experienţă big grin

6 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Tu de fapt de ce ai acostat-o: sa vezi daca stie sa vorbeasca, daca iti accepta placuta-ti persoana sau ai incercat "marea cu degetul". Mai ales ca ai observat ca este mai mare ca tine, nu ai crezut ca s-ar putea sa te puna la punct, intrebandu-te ce vrei de fapt. Sa stii ca sunt unele persoane care nu acepta sa fie acostate, mai ales in forma in care tu "te-ai dat mare", puteai sa te alegi si cu o palma pe obrajori si atunci nu cred ca ti-ar fi cazut bine. Pe viitor cred ca ai invatat lectia ca, nu este bine s-o faci pe grozavul pentru ca, s-ar putea sa te "arzi". Cine se respecta, nu va da curs unor asemenea "provocari" asa cum ai considerat tu ca este cazul s-o "agati" pe fata respectiva, pentru simplu fapt ca ti-a placut ce ai vazut la ea si ai vrut s-o cunoasti mai indeproape. Neuronii nu prea sar ca puricii, ei stau inchisi in ceea ce se cheama cutia noastra craniana si ei pot fi pusi in valoare doar atunci cand comunicam cu cineva, ori tipa respectiva n-a vrut sa comunice cu tine si eu gandesc ca bine a si facut. Sa inveti alta data sa te comporti civilizat cu doamnele si domnisoarele. Inseamna ca nu cunosti "sexul frumos" daca ai crezut ca vei avea succes. Vezi tu esti prea mic la 15 ani sa te apuci de cuceriri. Poti sa te limitezi sa comunici cu fetele de varsa ta care, te vor accepta sau cunoscandu-te te vor pune la punct daca si cu ele vei la fel de obraznic. Ai ghicit si eu sunt mai mare si am incercat sa ma cobor la nivelul tau de gandire si sa-ti dau niste sfaturi pe care sper ca le vei urma. Maturizeaza-te si vei avea timp si pentru "aventurile"pe care tu acum le cauti. Pana atunci nu uita limita bunului simt si totul va fi in regula.

| maryana5 a răspuns:

Ai si recunoscut k ai o puta thinking
fata cauta alcva thinking
ceva care sa o satisfaca thinking
erai si la bazin si tipa ti-o fi observato worried
orqm no comment whew!
adica stai ca am dat deja unu laughing

xoxooo, mary peace sign

mlm
| mlm a răspuns:

Cu siguranta nu te-a bagat in seama ca esti prea mic si de fapt fata cauta ceva mai maturwinking

| Nastia a răspuns:

Daaa! asa a crezut, pentru ca unele fete sunt obisnuite/mereu tratate cu astfel d abordari, ...si daca era si mai mare asta a crzut"k u puta d 15 ani"t dai la ea, ...lasa-te d incercari d-astea,.winking

| SimpleSergio explică:

Da va multumesc...nu mi-ati fost de niciun ajutor straight face in schimb m-ati condamnat pentru tupeul meu...nu-mi propuneam nimic cu ea...nu ma dadeam la ea...si nu vizez la fantezii...si nici nu-mi pasa cum reactioneaza fetele la ceea ce spun happy. tot ce spun... spun pentru ca asa simt eu happy si nu-mi pasa de restul... da totusi. vreau un exemplu happy de abordare in aceeasi situatie happy."neobraznica" ps : auzioh go on... mi-a observat-o laughing)sa stii big grin daca-i fi vazut ce ochi mari a facut.si ii mai curgeau si balele big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor sunt cata si spuneti mi si mie cam ce va satisface pe voi la un baiat sa fie frumos atletic si ce ar ftrebui sa va spuna prima oara cand va intalniti si nici macar nu va cunoasteti si el te place vazandu te pe strada in parc etc ce cuvinte v-ar placea voua sa va fie adresate incat voi sa va doriti sa iesiti in scurt timp cu el spuneti mi si mie k eu sunt fotbalist si chiar ma intereseaza parerea unor fete care ar fi parerea lor despre intrebarea mea :X:X:X:X va sarut dulce cata