| EMYnescu a întrebat:

Pentru fete! Cum va plac sa arate baieti?

3 răspunsuri:
| Cynthia13 a răspuns:

Hey! Mie personal imi plac baietii de treaba.Nu trebuie sa fie cine stie ce sportiv cu muschi sa ma impresioneze.Sa fie ei insisi.Cu un zambet frumos, cu niste ochi luminosi.Conteaza personalitatea,nu neaparat felul in care arati.Dar ca sa placi fetelor sa-ti dai si tu cu un parfum ceva,ca sa vada fata ca esti ingrijit,va aprecia asta! Ai pus intrebarea ''Cum va plac sa arate baietii?'':mie personal imi plac baietii bruneti cu ochii caprui(asta nu inseamna ca nu am o slabiciune pentru cei cu ochii albastrii,ma topesc cand ii vadlaughing ),cu parul putin lung(nu ma refer la baietii aia cu parul lung prins in coada,doamne nulaughing la cei cu parul sa zic pana la ureche si cu breton).In rest, trebuie sa fie un baiat care ma respecta, sa aiba simtul umorului(sa nu fie plictisit, dar daca este asa il fac eu amuzant, vorbesc eu mai multe daca imi place mut baiatu).Sa fie si el destept, nu ma astept la unu cu 10 pe linie, dar nici prost sa nu fie.

Tine minte! Cel mai mult conteaza cine esti tu, nu cum arati.Ai grija de tine, cum arati, cum te comporti, si totul va fi bine.Si apropo laughing, am citit un articol, cum ca, atunci cand esti indragostit te luminezi la fata, ai o sclipire anume care atrage priviri.Succes! daca mai ai intrebari ma gasesti aici!happy

| ChristinaGM a răspuns:

Mie nu prea imi pasa cum arata doar sa fie brunet; ochii albastri; un pic mai inalt ca mine si sa fie cu 2-3 ani mai mare.In rest nu prea conteaza.

| alexandra_4554 a răspuns:

Brunet, ochi negri, dulce, dragut