| brunetteee a întrebat:

Pentru fete happy la ce varsta va-ti inceput viata sexuala happy?

8 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

Daca n'am inceput'o se pune?

Bafta.

| Emeraude a răspuns:

La o varsta corespunzatoarehee hee.

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Draga mea, nu exista o statistica, iar acest inceput nu trebuie programat. Atunci cand vei simti sa faci acest lucru, il vei face. Dar atunci, sa fi atenta cu cine si cum. Nu te lasa influentata de dorinta baietilor. Inima ta iti va dicta cu cine sa faci dragoste prima data si incearca sa fie un moment minunat, de care sa-ti aduci aminte cu placere.

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Pedalade acceleratie, ai dreptate.Am omis sa raspund la intrebarea ei, lucru care nu este asa de important ca sfaturile pe care i le-am dat. Am inceput viata sexuala la 20 de ani...alte vremuri, alte alegeri.

| yanny`s a răspuns:

Am 17 si inca nu am facut`otongue

| pedaladeacceleratie a răspuns:

@gbrltdr, fata a intrebat la ce varsta ti-ai inceput viata sexuala, nu cand e bine, nu trebuie sa ii ti nu stiu ce predici. Nu ma intelege gresit, e bine ca ii dai sfaturi, dar respecta intrebarea.

| mrrry a răspuns:

Nu am inceput-o am 17 anitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am inceput'o [ am 14 ani ]. Nu am de gand sa o incep prea devreme, vreau cu un tip cu care o sa am o relatie serioasa ...cred laughing.