| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fetele fără retele de socializare (insta, snap, Facebook, tiktok) cum pot sa îmi gasesc crushul daca nu ii cunosc nr de tel si nici adresa exacta la care locuieste?

4 răspunsuri:
| Anoniim56M a răspuns:

Pai, când îl vezi te bagi în seama cu el

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Îl iei la intrebari pe cel care ti-a spus ca X e crushul tau.

| andreeabia123 a răspuns:

Poți sa întrebi prietene/prieteni de-ai tai care au insta/snap/Facebook/tiktok sa îl găsească. (Dacă ii știi numele de utilizator sau vreo prietena / vreun prieten il are la follow)
Sau poți chiar tu sa ii ceri numărul când îl vezi laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti, asta este sigur, ca nu ai habar cine este, unde sta si nu cunsoti nimic despre el.
Mergi mai departe, cauta-ti altul!