| Șttefania a întrebat:

Pentru mame:

Cum as putea sa o conving pe mama sa ma lase cu un catel?

Pe voi cum as putea sa va conving?

Mentionez ca stau in apartament cu 3 camere si nu vrea nici in ruptul capului. Zice ca nu suporta, dar nu este asa. Stiu ca l-ar iubi daca am avea. Zice ca nu sunt fericiti in apartament... Dar unii sunt daca ii dai mancare apa, ii plimbi...etc

1 răspuns:
| Anonim_9810 a răspuns:

Eu am venit direct cu el acasa si s-a indragostit de el instantaneu si nu a mai avut ce sa faca big grin. acum il iubeste asa de tare ca nu stiu ce ar face daca l-ar pierde sau ar pati ceva. Doamne fereste! big grin Bafta la convingere!big grin:*