| zambetcald a întrebat:

Pentru prima zi de scoala o sa va imbracati mai de gala/elegant sau nu?

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

In prima zi de scoala o sa ma imbrac ca in toate zilele de scoalathinking
blugi-tricou/bluza-jacheta/haina/hanorac/geaca-pantofi/balerini/adiasi
o combinatie din ele, habar n-am.In ultima saptamana ma gandesc

| pwp a răspuns:

Trec a 9-a, si ma voi imbraca in camasa si blugi.,

| Emena a răspuns:

Nu. o sa imi iau un maieu : http://hainutevintage.files.wordpress.com/2010/01/poze-noi-015.jpg,dar e un roz mai deschis spre crem. blugi : ceva gen cei inchisi la culoare http://media.roportal.ro/......drepti.bmp si balerini : http://shoes.stylosophy.it/......ss.jpg,dar in loc de chestiile alea, au o funda.

| PrecioussGirl a răspuns:

Ete de gala laughing
mai elegant dar nu extravagant. tongue

Răspuns utilizator avertizat
| IIIx333III a răspuns:

Tocmai azi am fost sa imi cumpar haine pentru prima zi de scoala din Europa (Sa nu aud vreo parere proasta de la nimeni despre Europa ca va sparg tongue ). Mi-am luat o pereche de blugi inchisi la culoare, un pulover subtire (gen bolero), pana la buric, si decoltat, cu maneci foarte lungi. (trebuie purtat cu ceva pe dedesubt neaparat). Mi-am luat o pereche de ghetute bej, la fel ca puloverasul, si un ghiozdan negru de la Puma. Trec clasa a 6a, sunt la scoala 113 din Bucuresti. Eu ador tinuta pe care o voi purta, asa ca... tot ce mai trebuie acum este sa inceapa scoala laughing. Sper ca te-am ajutat happy

| CrazzyXgirL a răspuns:

Mai elegant, sa fac o impresie buna colegilor si noilor profiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| zuzu a răspuns:

Normal :]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ma imbrac ca la bal...camasa si blugi.batting eyelashes